Donatie pentru campania „Esti printre prieteni… in Romania”

(O recenzie client)

Category:
Cele cinci cluburi Rotary din IASI lanseaza o intiativa de sprijin rapid a refugiatilor din Ucraina din zona de tranzit – ROTARY – campania „Esti printre prieteni… in Romania”
PUNCTE INFO
– Aeroport IASI si Gara internationala Socola / Nicolina
– Vamile Sculeni (IS), Ungheni (IS), Albita (VS) si Siret (SV)
ASISTENTA
In plus vom oferi pachete asistenta de urgenta de 1-2 nopti cazare in Radauti (SV) si Iasi (IS) pentru familii de refugiati  si alte servicii (traducere, notariat, avocati, transport etc.)
In total circa 400 de voluntari din cluburile Rotary, Rotaract si Interact vor fi angrenati in aceasta campanie umanitara.
Poti dona 50 lei sau multipli de 50 lei.
Contul comun pentru cluburile Rotary din IASI pentru donatii pentru sprijin refugiati din Ucraina este RO35BRDE240SV57496012400 BRD IASI, SWIFT code  BRDEROBU, deschis de ASOCIATIA ROTARY IASI CURTEA DOMNEASCĂ (cod fiscal – RO 18720284).

1 recenzie pentru Donatie pentru campania „Esti printre prieteni… in Romania”

1. Robu Adriana

Donație Ucraina

Adaugă o recenzie

Adresa ta de email nu va fi publicată.